Filmy o szkole

Mój Powiat - Mój Dom
Zwycięski film w konkursie "Mój Powiat - Mój Dom" zrealizowany przez Wojciecha Ślusarczyka i Mateusza Gajosa.
Technik hotelarstwa
Film promujący zawód technika hotelarstwa zrealizowany w ramach działań promocyjnych - Rekrutacja 2019.
Technik reklamy
Film promujący zawód technika reklamy zrealizowany w ramach działań promocyjnych - Rekrutacja 2019.
Technik informatyk
Film promujący zawód technika informatyka zrealizowany w ramach działań promocyjnych - Rekrutacja 2019.
Technik logistyk
Film promujący zawód technika logistyka zrealizowany w ramach działań promocyjnych - Rekrutacja 2019.
Technik ekonomista
Film promujący zawód technika ekonomisty zrealizowany w ramach działań promocyjnych - Rekrutacja 2019.
RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU
I nagroda w konkursie organizowanym w ramach VIII Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu. Film autorstwa Bartłomieja Kelisia i Wojciecha Ślusarczyka - uczniów klasy 3 Technikum nr 1 (technik informatyk).
Studniówka 2019 - część IV
IV część filmu ze Studniówki Konarskiego zrealizowanego przez Telewizję Ponidzie.
Studniówka 2019 - część III
III część filmu ze Studniówki Konarskiego zrealizowanego przez Telewizję Ponidzie.
Studniówka 2019 - część II
Studniówka 2019 - część I
100-lecie Odzyskania Niepodległości
Film stworzony przez uczniów naszej szkoły z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dzień Patrona w stulecie odzyskania Niepodległości
Film z obchodów Dnia Patrona Szkoły i Rajdu szlakiem ks. Stanisława Konarskiego w roku obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Jedna szkoła, wiele możliwości
Film promocyjny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie przygotowany na Dni Otwarte.
Wiosna Zawodowców 2018
Relacja z IV edycji Wiosny Zawodowców w Konarskim - cyklicznej imprezy promującej szkolnictwo zawodowe.
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
Relacja z Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców zorganizowanych w dniu 7 lutego 2018 r.
"Kultura w sieci"
II nagroda w konkursie „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci” - film autorstwa Mai Kaprońskiej i Dominiki Rosik
Wigilia 2017 w Konarskim
Relacja ze wspólnego spotkania wigilijnego zorganizowanego dla całej społeczności szkolnej.
Projekt Szkoła - Rajd Konarskiego
Relacja z corocznego rajdu klas pierwszych szlakiem imienia Patrona Szkoły ks. Stanisława Konarskiego.
"Niezniszczalni"
Teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego "Niezniszczalni" przygotowany na konkurs organizowany przez telewizję TVN do serialu "Szkoła".
"Konar to najlepsza szkoła w kraju!"
II miejsce w konkursie na spot reklamowy pt. "Moja szkoła" zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.
ZSP nr 1 - Wybierz pozytywnie!
Film promocyjny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie przygotowany na Dni Otwarte i spotkania z gimnazjalistami.