Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
sobota • 17 listopada 2018

Nauczyciele

Wykaz nauczycieli
pracujących w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie

 

 

lp. nazwisko i imię przedmiot lata pracy
1 Błaszkiewicz Barbara język polski 1992 - 2011
2 Biskup Małgorzata fizyka 1992 - 2007
3 Banasińska Barbara marketing 1994 - 2008
4 Budziosz Zbigniew ekonomia 1992 - 2001
5 Gajda Danuta matematyka 1992 - 2001
6 Garus Alicja rachunkowość, informatyka 1992 -
7 Grzelec Jolanta historia 1992 - 2006
8 † Hryniewiecka Jadwiga wychowanie fizyczne 1992 - 2004
9 Jakubczyk Jolanta język francuski, język angielski 1992 - 2016
10 Jamorska Barbara język angielski 1992 - 1998
11 Jopek Iwona język angielski 1995 - 1997
12 Kosińska Ewa prawo, wos 1993 - 2014
13 Lentner Alicja przysposobienie obronne 1992 - 2008
14 Leszcz Józefa rachunkowość 1992 - 2009
15 Maciąg Wanda język polski 1992 - 2007
16 Niechciał Kazimierz finanse 1992 - 2004
17 Ostrowska Anna rachunkowość 1993 - 2011
18 Pabiańczyk Wiesława wychowanie fizyczne 1992 - 2004
19 Paw Dorota język angielski 1993 -
20 Rosołowska Emilia język polski 1992 - 2001
21 † Rosołowski Andrzej wychowanie fizyczne 1992 - 2001
22 Rogoża Dariusz informatyka 1992 - 1998
23 Ruszniak Elżbieta geografia 1992 - 2001
24 Smorąg Bożena biologia 1992 -
25 Sordyl Monika rachunkowość 1993 - 2008
26 Stankiewicz Janusz reklama 1992 - 2004
27 Stępniak Ewa matematyka 1994 - 2001
28 † Świerczyński Tadeusz historia 1992 - 1999
29 Wrona Anna rachunkowość 1992 - 2008
30 Wypych Bogusława matematyka 1992 - 2007
31 Zasada Anna historia 1992 - 2004
32 Żubrowska Janina język rosyjski 1992 - 2001
33 Bartkiewicz Jolanta geografia 2000 - 2002
34 Hernicka Barbara wychowanie do życia w rodzinie 2000 - 2008
35 Nawrot Aldona bibliotekarz 2000 -
36 Kilian Halina bibliotekarz 2000 - 2006
37 Wielińska Małgorzata pedagog szkolny 1999 -
38 Wojtasik Małgorzata język polski, wiedza o kulturze 1995 -
39 Równicki Władysław geografia 1996 -
40 Michałkiewicz Henryk przedmioty ekonomiczne 1994 - 1998
41 Śliz Artur informatyka, reklama 1995 -
42 † Blicharska Małgorzata ekonomia 1995 - 1998
43 Zygan Marek wychowanie fizyczne 1994 - 1996
44 Koncewicz Anna język angielski 1995 - 1998
45 Kot Maria przedmioty ekonomiczne, historia 1997 -
46 Terczyńska Barbara przedmioty ekonomiczne, wiedza o społeczeństwie 1997 -
47 ks. Zieliński Stanisław religia 1994 - 1996
48 ks. Szlachta Tadeusz religia 1992 - 1993
49 ks. Boś Piotr religia 1997 - 1998
50 ks. Pituła Bronisław religia 1990 - 1995
51 ks. Szymkiewicz Marek religia 1998 - 2002
52 ks. Szymkiewicz Marek religia 2009 - 2012
53 ks. Skrzypek Artur religia 1995 - 1997
54 ks. Szumigaj Krzysztof religia 1998 - 2000
55 ks. Zięcik Tomasz religia 2000 - 2002
56 Chruściel Tomasz język angielski 1998 -
57 Fendrych Andrzej wychowanie fizyczne 1998 -
58 Piasecki Włodzimierz matematyka 1999 -
59 Ryński Grzegorz matematyka, informatyka 1999 -
60 Maciąg-Wojtanowska Agnieszka język angielski, język polski 1999 -
61 Równicka Anna język angielski 1999 -
62 Śliz Joanna język niemiecki 1999 - 2000
63 ks. Klanowski Jacek religia 1995 - 1997
64 Chabior Lech zespół muzyczny 1999 - 2001
65 Mucha Ewa język angielski 2000 - 2001
66 Nawrot Stanisław historia 1999 - 2004
67 Śliwa Tomasz informatyka 1995 - 1996
68 ks. Pozierak Marian religia 1994 - 1995
69 Kwiecień Marcelian kultura zawodu 1996 - 1999
70 Szczepanik Anna język polski 1997 - 1998
71 Wilk Stanisław język niemiecki 2000 -
72 Balińska Elżbieta język polski 1992 - 1996
73 Wykupil Elżbieta wychowawca internatu 1992 - 1995
74 Jankowska Grażyna wychowawca internatu 1987 - 1997
75 Kwapień Elżbieta wychowawca internatu 1978 - 1996
76 † Władyka Krystyna szkolny doradca zawodowy 2003 - 2009
77 Stankiewicz Iwona wychowanie fizyczne 2004 -
78 Sulerz Czesław wychowawca internatu 1955 - 1995
79 Szydłowska Katarzyna język niemiecki 2001 -
80 Segieta Teresa przedmioty ekonomiczne, przysposobienie obronne 1994 -
81 Bugajska Wioletta informatyka 2002 -
82 Bugajska Agnieszka religia, wychowanie fizyczne 2002 -
83 Miklasińska Ewelina język rosyjski 2002 - 2003
84 Fatyga-Lato Izabela język polski 2002 -
85 Szczygieł Mirosław wychowanie fizyczne 2002 -
86 ks. Borusiński Arkadiusz religia 2002 - 2006
87 Leśniewski Grzegorz zespół muzyczny 2001 - 2014
88 Raróg Marta przedmioty ekonomiczne 2001 - 2003
89 Adamczyk Wiesława geografia 2002 - 2004
90 Smorąg Maria język niemiecki 2003 - 2004
91 Kośmider Anastazja matematyka 2003 -
92 Kisiel Paweł język rosyjski 2003 -
93 Grad Elżbieta chemia, logistyka 2003 -
94 Bełz Grzegorz informatyka 2003 - 2005
95 Konarski Konrad język angielski 2003 - 2004
96 Ragan Beata język polski 2003 - 2004
97 Hatys Aneta przedmioty ekonomiczne 2003 - 2004
98 Pyzowska Małgorzata fizyka 2003 - 2004
99 Latacz Monika statystyka 2003 - 2004
100 Wójcik Robert wychowanie fizyczne 2003 -
101 Bielecki Marcin geografia 2004 -
102 Malec Agnieszka chemia, język angielski 2003 -
103 Cichoń Elżbieta wychowanie fizyczne, chemia 2004 -
104 Guździk Renata geografia 2004 -
105 Haja Paulina wychowanie fizyczne, przedsiębiorczość 2004 -
106 Kluba Marta biologia 2004 - 2005
107 Krotla Katarzyna historia 2004 -
108 Prokop Jowita język niemiecki 2004 - 2006
109 Prusicka Magdalena fizyka 2003 -
110 Kasperek-Przybyła Małgorzata język polski 2004 -
111 Staniak-Kurkowska Ewa język rosyjski 2004 -
112 Niebylska Beata język angielski 2004 - 2005
113 Banasiewicz-Szczygieł Ewelina matematyka 2004 - 2005
114 Banasiewicz-Szczygieł Ewelina matematyka 2006 -
115 Grudzień Bartosz biologia, logistyka 2005 -
116 Ślizankiewicz Anna język niemiecki 2005 - 2006
117 Szarek Tomasz informatyka, reklama 2005 -
118 Gocał Arkadiusz historia 2005 - 2006
119 Żerebiec Magdalena język niemiecki 2006 - 2009
120 Sioja Anna język polski 2006 - 2011
121 Kulak-Kłapcia Magdalena język angielski 2006 - 2008
122 Wójcik Artur informatyka 2006 - 2007
123 ks. Polit Wojciech religia 2006 - 2007
124 Kwapień Beata religia 2006 - 2011
125 Chechelska Sabina chemia 2006 -
126 Ryńska Agnieszka wychowawca w internacie 2006 - 2013
127 Walczyńska Ewelina język angielski 2005 -
128 Kowalska Monika bibliotekarz 2002 -
129 Drużdż Teresa matematyka 2006 - 2007
130 Jaczyńska język polski 2006 - 2007
131 Dąbrowska język angielski 2006 - 2007
132 Ciesielski Tomasz fizyka 2007 - 2008
133 Wawrzyńczyk Beata przedmioty zawodowe 2007 - 2008
134 ks. Piasecki Marek religia 2007 - 2008
135 Tutaj Anita nauczyciel MCI 2007 - 2008
136 ks. Patrzałek Krzysztof religia 2008 - 2012
137 Wiśniewski Kamil informatyka 2008 - 2009
138 Tompolska Jolanta technologia informacyjna, logistyka 2008 -
139 Pazera Krystyna fizyka 2008 - 2012
140 Krempińska Anna przedmioty ekonomiczne 2008 -
141 Cichoń Wojciech przedmioty zawodowe, w.f. 2008 -
142 Białek Marcin przedmioty zawodowe 2008 -
143 Widomska Joanna język angielski 2008 -
144 Pułka Marek informatyka 2009 -
145 Białek-Wątor Anna przedmioty ekonomiczne 2009 -
146 Magiera-Albin Marzena wychowanie fizyczne 2009 -
147 Rams Ewelina wdż, etyka 2009 - 2012
148 Sylwester Bugajski informatyka 2011 - 2012
149 Ganczarski Karolina język niemiecki 2011 - 2013
150 Trzcina Karina język polski 2011 -
151 Poświat Monika nauczyciel MCI, przedmioty ekonomiczne 2009 - 2012
152 ks. Prędotka Tomasz religia 2012 - 2015
153 Bełz Grzegorz informatyka 2014 -
154 Zugaj Józef zespół muzyczny 2014 - 2016
155 ks. Pakuła Michał reiligia 2014 - 2017
156 ks. Zawłocki Jerzy religia 2015 - 2016
157 Sioja Anna język polski 2015 -
158 ks. Wójcik Leszek religia 2016 -
159 Ulatowska Anna zespół muzyczny 2016 -
160 ks. Ligenza Andrzej religia 2017 -

 

Dyrektorzy i kadra kierownicza

 

lp. nazwisko i imię funkcja w latach
1 Świerczyński Tadeusz dyrektor szkoły 1992 - 1999
2 Stankiewicz Janusz wicedyrektor szkoły 1992 - 1999
3 Równicki Władysław dyrektor szkoły 1999 - 2017
4 Wypych Bogusława wicedyrektor szkoły 1999 - 2007
5 Kosińska Ewa wicedyrektor szkoły 1999 - 2014
6 Sulerz Czesław kierownik internatu 1992 - 1995
7 Wykupil Elżbieta kierownik internatu 1995 - 2006
8 Sordyl Monika kierownik szkolenia praktycznego 2005 - 2008
9 Grad Elżbieta wicedyrektor szkoły 2007 -
10 Bielecki Marcin kierownik szkolenia praktycznego 2008 - 2014
11 Nawrot Grażyna kierownik internatu 2008 - 2013
12 Wojtasik Małgorzata wicedyrektor szkoły 2014 - 2017
13 Tompolska Jolanta kierownik szkolenia praktycznego 2014 -
14 Wojtasik Małgorzata dyrektor szkoły 2017 -
15 Guździk Renata wicedyrektor szkoły 2017 -
Copyright © 2010-2018 • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie
w górę