XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Łukasza Uniejewskiego

I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach Filia we Włoszczowie oraz Związek Literatów Polskich Oddział w Kielcach serdecznie zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Łukasza Uniejewskiego realizowanym pod patronatem Starosty Włoszczowskiego.

Każdy uczestnik zgłasza dwa wiersze o dowolnej tematyce.

Finał konkursu odbędzie się 30 maja 2023 r. o godz. 11:00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie.

Prace należy składać w wersji papierowej i elektronicznej w bibliotece szkolnej do 28.04.2023 roku.