Kiermasz używanych podręczników

W dniach 23 - 27 sierpnia 2021 roku w godzinach 9:00 - 12:00 odbędzie się w ZS nr 1 Kiermasz Używanych Podręczników. Podczas kiermaszu chętni będą mogli kupić lub sprzedać używane podręczniki zgodne z obowiązującą podstawą programową i wykazem podręczników. Sprzedaż i kupno używanych podręczników reguluje » Procedura obrotu używanymi podręcznikami.

W dniach 21 - 25 czerwca 2021 r. podręczniki przeznaczone do sprzedaży będą przyjmowane przez bibliotekarzy:

• Podręczniki zapakowane w reklamówkach należy opisać ołówkiem : imię, nazwisko ucznia, klasa, numer telefonu lub e-mail.
  • Należy sporządzić podpisaną listę podręczników (imię i nazwisko ucznia, klasa, numer telefonu lub adres e-mail, wykaz tytułów).
  • Rozliczenia za sprzedaż podręczników dokonywane będą cyklicznie od 15 września.
  • Po zakończeniu kiermaszu w ogłoszonym terminie (informacja na drzwiach biblioteki) uczniowie zobowiązani są do odbioru nie sprzedanych książek.

Podczas zakupów należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa:

• Wejście na kiermasz możliwe jest tylko w maseczce, po dezynfekcji rąk. Zalecamy używanie rękawiczek.
  • W bibliotece może przebywać 1 osoba, pozostałych uczniów prosimy o oczekiwanie, zachowując odpowiedni dystans społeczny.
  • Po wizycie każdego użytkownika miejsce sprzedaży będzie dezynfekowane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Bibliotekarze