Egzamin maturalny w terminie poprawkowym odbędzie się
24 sierpnia 2021 r. (wtorek) o godz. 9:00

w następujących salach:

• język polski: sala 12
  • matematyka: sala 16
  • język angielski: sala 15

1. Na egzamin należy zgłosić się, co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem egzaminu z dokumentem tożsamości, własnymi przyborami do pisania (długopis z czarnym wkładem) oraz materiałami pomocniczymi, które na dany egzamin zostały wskazane w komunikacie dyrektora CKE (matematyka - kalkulator prosty, linijka, cyrkiel).
  2. Egzamin jest przeprowadzany z zachowaniem wszystkich zasad obowiązujących w terminie głównym, również tych związanych z reżimem sanitarnym. Należy stosować się do zasad zawartych w Procedurze bezpieczeństwa dotyczącej zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID19 wśród absolwentów, uczniów i pracowników Zespołu Szkół nr 1 w Jędrzejowie podczas egzaminów zewnętrznych oraz w trakcie prowadzonych w szkole konsultacji w okresie ograniczonego funkcjonowania szkoły.
  3. Egzamin maturalny w terminie poprawkowym jest nieodpłatny – nie jest liczony jako kolejne podejście do egzaminu z danego przedmiotu.
  4. Wyniki egzaminu maturalnego zostaną udostępnione 10 września 2021 r. w serwisie ZIU.
    Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkołach w dniu 10 września 2021 r. w godzinach ustalonych przez dyrektora szkoły.

We wszystkich sprawach organizacyjnych związanych z przeprowadzeniem ww. egzaminu prosimy o kontakt telefoniczny z wicedyrektorem szkoły – Elżbietą Grad – tel 413862211.