Losy absolwentów

ABSOLWENCI 2018

Klasa 3a - kierunek politechniczny

1. Politechnika Świętokrzyska - 12 osób na kierunkach: inżynieria danych, budownictwo, ekonomia, elektrotechnika i komunikacja, źródła odnawialne, elektronika i telekomunikacja, geodezja i kartografia.
  2. Politechnika Krakowska - 3 osoby na kierunkach: energetyka.
  3. Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie - 1 osoba na kierunku: Elektronika i telekomunikacja.
  4. SGGW - 1 osoba - architektura krajobrazu.
  5. Uniwersytet Śląski - 2 osoby na kierunku bezpieczeństwo narodowe, matematyka.
  6. Akademia WSB Kraków - 2 osoby na kierunku kryminalistyka.
  7. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie - 1 osoba.
  8. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - 3 osoby na kierunkach: ekonomia, zarządzanie, kryminalistyka.
  9. Pracuje i nie studiuje 3 osoby.
  10. Brak informacji o 4 osobach.

Klasa 3b - kierunek biologiczno-medyczny

1. Śląski Uniwersytet Medyczny - 1 osoba na kierunku analityka medyczna.
  2. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - 11 osób na kierunkach: pielęgniarstwo, biotechnologia, chemia, kryminologia, pedagogika.
  3. Akademia Wychowania Fizycznego Kraków - 1 osoba na kierunku fizjoterapia.
  4. Akademia Frycza Modrzewskiego - 1 osoba na kierunku kosmetologia.
  5. AGH Kraków - 1 osoba na kierunku chemia budowlana.
  6. Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie - 1 osoba na kierunku behawiorystyka zwierząt.
  7. Państwowa Straż Pożarna w Krakowie - 1 osoba.
  8. Szkoła Policealna - 2 osoby na kierunkach radiologia i ratownictwo medyczne.
  9. Pracuje i nie studiuje 4 osoby.

Klasa 3c - kierunek ekonomiczno-prawny

1. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - 1 osoba na kierunku rachunkowość i finanse.
  2. Politechnika Świętokrzyska - 4 osoby na kierunkach logistyka,transport, informatyka.
  3. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie - 2 osoby na kierunku finanse i rachunkowość.
  4. Uniwersytet Jana Kochanowskiego Kielce - 4 osoby na kierunkach: lingwistyka stosowana, bezpieczeństwo narodowe, ekonomia, pielęgniarstwo.
  5. AWF Kraków - 2 osoby.
  6. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - 2 osoby na kierunkach rachunkowość i finanse oraz zarządzanie i inżynieria produkcji.
  7. WSEPiNM w Kielcach - 3 osoby na kierunkach pielęgniarstwo, bezpieczeństwo narodowe i ratownictwo medyczne.
  8. Akademia Frycza Modrzewskiego w Krakowie - 1 osoba na kierunku psychologia.
  9. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego Apeiron w Krakowie - 1 osoba na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.
  10. Społeczna Akademia Nauk w Kielcach - 1 osoba na kierunku bezpieczeństwo narodowe.
  11. Turystyka i rekreacja w Krakowie - 2 osoby.
  12. Szkoły policealne - 3 osoby na kierunkach dietetyka i ratownictwo medyczne.
  13. Pracuje 6 osób.

Klasa 4L - technik logistyk

1. Politechnika Świętokrzyska - 5 osób na kierunku Logistyka.
  2. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - 1 osoba na kierunku filologia angielska.
  3. AGH Kraków - budownictwo 1 osoba.
  4. Pracuje 23 osoby.

Klasa 4i - technik informatyk

1. Politechnika w Częstochowie - 3 osoby na kierunku informatyka.
  2. Pozostali uczniowie pracują.

Klasa 4 er - technik ekonomista i technik organizacji reklamy

1. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - 10 osób na kierunkach ekonomia, rachunkowość i finanse, pedagogika, edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, kosmetologia, zarządzanie, bezpieczeństwo narodowe, administracja porządku i bezpieczeństwa publicznego.
  2. WSB Dąbrowa Górnicza - 1 osoba na kierunku zarządzanie.
  3. Pozostali uczniowie pracują.

Klasa 4h - technik hotelarstwa

1. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach - turystyka 2 osoby.
  2. Pozostali uczniowie pracują w branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej w Polsce i za granicą.

Opracowała Barbara Terczyńska – szkolny doradca zawodowy w ZS nr 1