Nasze pracownie

PRACOWNIA EKONOMICZNA - sala 26

opiekunowie - Anna Krempińska, Joanna Widomska

Sala 26 to pracownia ekonomiczna znajdująca się na pierwszym piętrze budynku. Odbywają się tam zajęcia z przedmiotów zawodowych ekonomicznych i reklamy. W sali znajduje się zestaw multimedialny a na ścianach zamieszczone są plansze z zakresu ekonomii oraz unii europejskiej. Uczniowie przygotowujący się do olimpiad i konkursów o tematyce ekonomicznej i unii europejskiej korzystają z biblioteki nauczyciela Anny Krempińskiej - opiekuna Szkolnego Klubu Europejskiego i Szkolnego Klubu Młodych Ekonomistów.