Nasze pracownie

PRACOWNIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, JĘZYKA FRANCUSKIEGO I JĘZYKA ROSYJSKIEGO - sala 21

opiekun - Ewelina Walczyńska

Pracownia znajduje się na pierwszym piętrze prawego skrzydła naszej szkoły. Sala jest jasna i kolorowa, wyposażona w pomoce dydaktyczne ułatwiające naukę języków obcych - angielskiego, rosyjskiego i francuskiego. Na ścianach znajdują się gazetki leksykalno-gramatyczne oraz kulturoznawcze, na stojaku różnorodne plansze językowe, a w biblioteczce podręczniki przedmiotowe, słowniki oraz czasopisma językowe pomocne uczniom w nauce tych trzech języków obcych. Pracownia językowa jest bardzo nowoczesna wyposażona w sprzęt audiowizualny i multimedialny tj.: komputer, tablicę interaktywną, radiomagnetofony, rzutnik multimedialny.

W pracowni znajduje się także wiele różnorodnych dodatkowych pomocy do nauki języków: filmy DVD, płyty z muzyką, słowniki multimedialne oraz komputerowe programy multimedialne. Pracownia posiada 14 stanowisk dla ucznia ze słuchawkami oraz wbudowany system audio wraz z pulpitem dla nauczyciela i słuchawki. W sali 21 uczniowie ucząc się języków obcych korzystają z różnorodnych pomocy dydaktycznych, które przybliżają ich do języka i pogłębiają ich wiedzę