Nasze pracownie

PRACOWNIA KATECHETYCZNA - sala 12

opiekun - Agnieszka Bugajska

Pracownia katechetyczna mieści się na parterze szkoły, w prawym jej skrzydle, w sali nr 12. W pracowni znajduje sie nowoczesny sprzęt w postaci rzutnika, telewizora, odtwarzacza DVD, CD i radiomagnetofonu. W pracowni znajdują się także inne środki dydaktyczne do dyspozycji uczniów i nauczycieli, takie jak Pismo Święte, które zajmuje kluczowe miejsce w pracy z uczniami nad kształtowaniem ich postaw i zachowań.

Pracownia dysponuje również bogato opracowanym przez uczniów-ochotników zbiorem biografii wielu świętych i błogosławionych, z których uczniowie często korzystają podczas zajęć.

Dużo miejsca w pracowni poświęcono najznakomitszej postaci ostatnich czasów - papieża - Polaka - Jana Pawła II, co sprawia wrażenie jakby patronował tej sali.

W pracowni panuje atmosfera ciepła i zrozumienia nad czym czuwają nauczyciele i do czego przyczyniają się uczniowie.