Nasze pracownie

PRACOWNIA POLONISTYCZNA - sala 17

opiekun - Anna Sioja

Pracownia polonistyczna mieści się na I piętrze szkoły, obok pokoju nauczycielskiego i gabinetu pani wicedyrektor Wioletty Bugajskiej. Klimat pracowni sprzyja nauce języka polskiego i wiedzy o kulturze. Na ścianach pracowni widnieją portrety twórców literatury oraz reprodukcje malarskie.

Pracownia jest wyposażona w sprzęt audiowizualny: odtwarzacz wideo, telewizor, rzutnik do foliogramów i magnetofon, który jest nieodzowną pomocą dydaktyczna.

Pracownia polonistyczna dysponuje również planszami dotyczącymi epok literackich i sztuki, książkami przedmiotowymi, filmami video oraz planszami tematycznymi i albumami wykonanymi przez uczniów. Wszystko to pomaga w nauce języka ojczystego.