Nasze pracownie

SALA KONFERENCYJNA - sala 11

opiekun - Barbara Terczyńska

Sala znajduje się na parterze prawego skrzydła szkoły. Wyposażona jest w projektor multimedialny, telewizor, nagłośnienie, odtwarzacz video i DVD. W sali umieszczony jest wizerunek patrona ks. Stanisława Konarskiego i flagi państw Unii Europejskiej. Jest miejscem szczególnym ponieważ odbywają się tu ważne wydarzenia z "życia szkoły". Organizowane są m.in. spotkania z przedstawicielami władz, firm, znanych osób, prelekcje, konferencje, matury pisemne, olimpiady przedmiotowe, konkursy, dni otwarte szkoły, rady pedagogiczne, lekcje pokazowe, warsztaty dla młodzieży, a także spotkania z rodzicami.