Ferie w bibliotece

Biblioteka szkolna zaprasza czytelników 31.01.2023r. i 07.02.2023r. w godzinach 9:00-12:00.

Czekają na Was nowości wydawnicze zakupione w ramach rządowego programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Dla tych, którzy cenią sobie i lubią mieć wiele tytułów w zasięgu ręki udostępniamy czytniki e-booków.

Dla maturzystów, którzy chcą powtórzyć, uporządkować i uzupełnić wiadomości przygotowaliśmy zbiory zadań, próbne arkusze maturalne oraz repetytoria. Uczniom, którzy mają trudności z nauką matematyki, a chcą dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym polecamy GPS w labiryncie matematyki. Zbiór zadań. Poziom podstawowy, którego współautorem jest pan Grzegorz Ryński – nauczyciel matematyki w ZS nr 1.

Wśród naszych propozycji znajdziecie kalambury, puzzle, origami i gry planszowe.

Serdecznie zapraszamy!