Innowacyjne działania reklamy
08-06-2018

Uczniowie z klasy 3HR technik organizacji reklamy odbywali praktykę zawodową w terminie od 28.05.2018 r. do 08.06.2018 r. Przez okres dwóch tygodni doskonalili swoje umiejętności teoretyczne podczas zmagań praktycznych w miejscowych firmach zajmujących się projektowaniem, tworzeniem, montażem i sprzedażą produktów i usług reklamowych m. in.: „PUMA” - Profesjonalna Agencja Reklamy, Emarkecik Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, NOMAX Firma Handlowo-Usługowa, jedna z uczennic odbyła praktykę w firmie Qickpack Polska Sp. z o.o., w komórce zajmującej się promocją i reklamą produktów własnych.

Przyszli młodzi technicy organizacji reklamy już po raz drugi mogli poczuć się pracownikami firm i z wielkim zaangażowaniem oddać się pasji tworzenia produktów reklamowych zleconych przez klientów przedsiębiorstw. W strategicznych momentach zawsze mogli liczyć na pomoc, konsultacje, czy dobrą radę doświadczonych pracowników.

Praktykanci podczas wykonywania przydzielonych czynności potrafili ze sobą współpracować i wspierać się wzajemnie czego odzwierciedleniem była miła i przyjazna atmosfera pracy.

Dziękujemy wszystkim właścicielom firm za życzliwość i umożliwienie naszym uczniom odbycia praktyk.

• Jolanta Tompolska