Wystawa prac plastycznych naszych uczennic
15-11-2018

15.11.2018r w bibliotece szkolnej została otwarta wystawa prac malarskich i rysunkowych uczennic klasy 3a Liceum Ogólnokształcącego: Angeliki Kałki i Sylwii Świtalskiej. Uroczystego otwarcia wystawy dokonała Pani Małgorzata Wojtasik Dyrektor Szkoły, w towarzystwie Pani Anny Sioi wychowawczyni dziewcząt. Swoją obecnością zaszczyciły nas również: Pani Elżbieta Juran nauczycielka plastyki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sędziszowie oraz mama Angeliki.

Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik pogratulowała dziewczętom tej pięknej wystawy, na której zgromadziły swoje prace oraz tego, że zdecydowały się pokazać swoją artystyczną twórczość szerszemu gronu. Słowa uznania, pochwały, a także wiele cennych wskazówek usłyszała Angelika i Sylwia od Pani Elżbiety Juran nauczycielki plastyki, która na codzień pracuje z młodymi, utalentowanymi plastycznie ludźmi.

Wystawa prac Angeliki i Sylwii spotkała się z dużym zainteresowaniem. Nasi uczniowie chętnie oglądają prace szkolnych koleżanek a swoimi, spostrzeżeniami i uwagami dzielą się z nimi bezpośrednio.

Drogi uczniu, jeśli jeszcze nie obejrzałeś prac Sylwii i Angeliki to zrób to koniecznie! Zapraszamy Cię!

• Aldona Nawrot