„Oddaj krew do banku, Ty też możesz być na debecie”
25-02-2019

„Oddaj krew do banku, Ty też możesz być na debecie” – pod takim hasłem odbyła się 25 lutego tegoroczna zbiórka krwi w naszej szkole. Do grona Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie niosą pomoc potrzebującym i chorym dołączyła kolejna grupa uczniów.

Najliczniej na apel organizatorów odpowiedzieli uczniowie klas: 4I (8 uczniów) i 3 b (7 uczniów); w sumie w akcji wzięło udział 30 osób oddając łącznie 13,5 litra krwi. Wszystkim młodym krwiodawcom Dziękujemy za Dar Serca i zachęcamy do oddawania krwi przez cały rok.

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz