Konkursy i Olimpiady

Konkurs Mój Powiat - Mój Dom
30-05-2019

W dniu 30.05.2019r. w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Konkursie "Mój Powiat - Mój Dom". Celem konkursu była promocja Powiatu Jędrzejowskiego, a także aktywizacja artystyczna młodzieży.

Każdy z uczestników konkursu mógł interpretować temat na swój sposób. Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie już nie pierwszy raz wykazali się kreatywnością i profesjonalizmem.

Film produkcji Wojciecha Ślusarczyka i Mateusza Gajosa uczniów trzeciej klasy technikum informatycznego wywalczył I miejsce na 32 prace jakie zostały zgłoszone do konkursu.

Opiekunami projektu byli Marek Pułka i Grzegorz Bełz. Po wręczeniu nagród odbyła się projekcja filmu. Ta niezwykle profesjonalna produkcja będzie promowała Powiat Jędrzejowski na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych - European Fair of Regional Products w Zakopanem 11-15 sierpnia 2019r.

Natomiast II miejsce ex aequo zajęła Kornelia Krzysztofik uczennica klasy 1a naszej szkoły za wiersz "Mój Powiat - Mój Dom"

Pragniemy serdecznie podziękować firmom i instytucjom, takim jak:

• Firma Vanstar,
  • Centrum Kultury w Jędrzejowie,
  • Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie,
  • Muzeum (Dworek) Mikołaja Reja w Nagłowicach,
  • Sielsko Na Wygodzie,
  • Kolejka wąskotorowa „Ciuchcia Expres Ponidzie”,
  • Zamek rycerski w Sobkowie,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie,

dzięki którym mógł powstać materiał do realizacji filmu.

Naszym zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz film »