Studiuj za granicą
14-11-2019

14 listopada odbyło się spotkanie dla uczniów zainteresowanych studiowaniem za granicą. Takie spotkanie poprowadził przedstawiciel stowarzyszenia "Kastu" pan Rafał Tabor.

Studiowanie za granicą to nie tylko fantastyczny sposób na rozwój osobisty, poznawanie nowych ludzi, podróżowanie, ale przede wszystkim jest to rozpoczęcie ciekawej kariery zawodowej, nauki języków obcych a także nabywanie doświadczeń zawodowych które tak bardzo cenią sobie pracodawcy.

Pan Rafał Tabor opowiedział o swojej ścieżce kariery zawodowej, jak studia w Holandii i Wielkiej Brytanii wpłynęły na jego pracę zawodową, jak wygląda życie studenta i czym różnią się uczelnie zagraniczne od polskich, skąd pozyskać środki finansowe na pobyt za granicą i jak wygląda proces rekrutacji.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania ze strony www.kastu.pl choćby po to aby zrobić bezpłatnie test predyspozycji zawodowych.

• Barbara Terczyńska