Dzielnicowi Powiatowej Komendy Policji w szkole
29-11-2019

Szkolny Klub Przedsiębiorczości realizuje szereg ogólnopolskich programów edukacyjnych min. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W ramach tego programu lokalne przedsiębiorstwa i instytucje mają wspaniałą okazję do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymuje możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.

W ramach ŚTP „Otwarta firma” 29 listopada zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Komendy Policji w Jędrzejowie. Podczas spotkania uczniowie zapoznali się z wymogami i kryteriami przyjęć do zawodu oraz poznali jak niebezpieczna i ryzykowna jest praca w policji.

• Paulina Haja