Spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta
27-11-2019

W dniu 27 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszej szkole odbyło się spotkanie z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta Panem Grzegorzem Kazimierskim. Podczas spotkania uczniowie dowiedzieli się jakie są prawa konsumenta, czym różni się rękojmia od gwarancji, jak złożyć reklamację i napisać protokół reklamacyjny, jakie są instytucje ochrony praw konsumenta.

Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiego programu Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego głównym celem jest stworzenie środowiska społecznego, aktywnie wspierającego przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

• Paulina Haja