Konkursy i Olimpiady

Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych
02-12-2019

Dnia 02.12.2019r. w naszej szkole odbyła się szósta edycja Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych – etap I realizowany pod hasłem "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Jest to kolejna edycja, w której bierze udział nasza szkoła, organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie realizujący swoje zadanie przez terenowe jednostki organizacyjne. Zadaniem konkursu jest wyłonienie trzech najlepszych uczniów do etapu drugiego, który odbędzie się w marcu 2020 r.

W tym roku do Olimpiady przystąpili uczniowie klas ekonomicznych wszystkich poziomów. Wśród uczestników najwięcej punktów uzyskali uczniowie Michał Juszczyk z klasy 3E, Katarzyna Dłużniak również z klasy 3E oraz Aleksandra Płońska klasy 2E. Uczniowie będą mogli reprezentować szkołę w drugim etapie w marcu 2020 r. w Kielcach.

• Alicja Garus