Noworoczny koncert talentów w Konarskim
24-01-2020

W piątek, 24 stycznia tuż przed feriami zimowymi z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się "Noworoczny koncert talentów". Jak co roku wiele talentów odchodzi by dalej przemierzać ścieżkę zwaną edukacją. Nie oznacza to, że równie wiele miałoby się nie zjawić pod postacią równie ambitnych, świeżo upieczonych uczniów tej placówki. W tym dniu uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się aby podziwiać ambitnych artystów. Występy poprzedziła wizyta stróżów prawa, którzy przypomnieli i uświadomili uczniów o niebezpieczeństwach jakie mogą na nich czyhać na drogach oraz jakie są konsekwencje zażywania dopalaczy.

Koncert talentów rozpoczął się od występu chóru szkolnego, następnie mogliśmy podziwiać talenty wokalne oraz umiejętności gry na instrumentach naszych młodych artystów.

Nasze ciała rozruszały gorące, latynoskie rytmy taneczne, a także pokaz akrobatyki z piłką.

A jako zwieńczenie koncertu wystąpił gość specjalny tegorocznego show - zespół „Ventum” wprost z naszej szkoły!

Uczniowie z dużą odwagą i zaangażowaniem prezentowali swoje talenty. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami dziękują wszystkim uczestnikom za występ oraz Panu Grzegorzowi Bełz za oprawę muzyczną imprezy.

• Magda Białas