Hotelarze Przyszłości – rozdanie certyfikatów
20-02-2020

Uczniowie z pierwszego naboru do projektu Hotelarze Przyszłości – 50 osób, otrzymali certyfikaty z kursów: szkolenia barmańskie, kelnerskie, język obcy w turystyce, obsługa gości targowo-kongresowych, obsługa recepcji i służba pięter, obsługi programów hotelowych, obsługa kasy fiskalnej, kelner-barista, kurs negocjacji, autoprezentacji i savoir-vivre w biznesie. Ponadto grupa uczestników projektu brała udział w płatnych stażach, w hotelach.

Obecnie w projekcie uczestniczy kolejne 50 osób, poszerzając swoje umiejętności zawodowe.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy zawodowej w branży turystyczno – hotelarskiej.

• Marcin Białek