"Finał z głową" - 29. Finał WOŚP.
31-01-2021

31 stycznia 2021 roku, 49 wolontariuszy z naszej szkoły dołączyło do wspólnej kwesty razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dzień 29. Finału był niedzielą handlową, dlatego wolontariusze kwestowali nie tylko na ulicach oraz przy kościołach, ale również pod większymi sklepami. Dodatkowo w sztabie bardzo aktywną pracę podjęła grupa 11 naszych wolontariuszy, która w dzień finału liczyła pieniądze, ale także wcześniej pomagała przygotować pakiety i rozwieźć je do szkół.

"Finał z głową" - to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. 29. Finał skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Uczniowie "Konarskiego" w sumie uzbierali 25 517,17 zł. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim wolontariuszom!

• Miłosz Twardowski