Lekcja otwarta z języka rosyjskiego w ramach programu Szkoła Kluczowych Kompetencji
07-12-2009

Dnia 7 grudnia 2009 roku o godzinie 11.30 w sali 41 miała miejsce lekcja otwarta z języka rosyjskiego. Lekcja odbyła się w klasie II T w ramach realizacji projektu Szkoła Kluczowych Kompetencji w naszej szkole, a jej tematem była Moskwa oraz jej zabytki. Podczas lekcji uczniowie mieli możliwość zapoznać się ze stolicą Rosji – Moskwą, poznali podstawowe informacje i ciekawostki o tym mieście, poznali zabytki i atrakcje turystyczne tej pięknej stolicy. Lekcja została urozmaicona pokazem zdjęć przedstawiających najważniejsze zabytki i osobliwości Moskwy. Na koniec lekcji uczniowie mieli również możliwość wysłuchać piosenki o Moskwie w wykonaniu Olega Gazmanowa pt. „Maskwa”.

• Paweł Kisiel