„Logistycy Konarskiego” zdobywają dodatkowe kwalifikacje zawodowe
18-06-2021

Uczniowie z klasy 3L kształcącej w zawodzie technik logistyk biorący w bieżącym roku szkolnym udział w realizacji projektu „W Jędrzejowie kształcimy zawodowo” są właśnie na finiszu kursu na operatora wózka widłowego kat. II WJO. Uczniowie odbyli już zajęcia teoretyczne, ostatnie grupy kończą już ćwiczenia praktyczne. Jak się okazało opanowanie techniki jazdy i operowanie wózkiem widłowym wcale nie jest takie proste jak się niektórym wcześniej wydawało.

Ostatnim etapem kursu będzie oczywiście egzamin UDT, który odbędzie się 29 czerwca 2021 roku. Za wszystkich kursantów trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Projekt „W Jędrzejowie kształcimy zawodowo” realizowany przez Fundację Centrum Europy Lokalnej w Kielcach - jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Działanie 8 Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Poddziałanie 8.5.1. Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU."

• Elżbieta Grad