Mobilny Instytut Kompetencji – Język Rosyjski
15-05-2010

W ramach realizacji programu SzKK odbywają się dla uczniów zajęcia dodatkowe Mobilnego Instytutu Kompetencji. Zajęcia te mają charakter dodatkowy i są przeznaczone dla chętnych uczniów biorących udział w projekcie SzKK, którzy chcą poszerzyć swoje wiadomości z języka rosyjskiego. Dnia 24 kwietnia oraz 15 maja 2010 roku odbyły się dodatkowe zajęcia MIK - u dla uczniów klasy 2T (łącznie 5 godzin lekcyjnych). Zostały zrealizowane dwa tematy:

- Moje legalne ściągawki (2 godz. lekcyjne)

- W świecie kina rosyjskiego – projekcja filmu Leonida Gajdaja „Brylantowa ręka” – recenzja filmu.

• Paweł Kisiel