Młoda krew ratuje życie
20-10-2021

20 października 2021 roku pełnoletni uczniowie „Konarskiego”, nauczyciele oraz chętni mieszkańcy Jędrzejowa wzięli udział w organizowanej w naszej szkole akcji Młoda krew ratuje życie.

Nasza młodzież nie zawiodła i po raz kolejny dała przykład jak bezinteresownie nieść pomoc potrzebującym. Ponad 40 osób zgłosiło się do oddania krwi. Nie wszystkim dane było jednak, z różnych względów, w dniu dzisiejszym dołączyć do znamienitego grona ludzi dobrej woli – honorowych krwiodawców.

Łącznie krew oddało 29 uczniów (ponad 13 litrów), a najliczniejszą grupę stanowili młodzi ludzie z klas 4L i 4H.

Wszystkim krwiodawcom serdecznie dziękujemy za „dar krwi”.

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz