Świętokrzyskie Olimpiady Specjalne i nasi Wolontariusze
19-11-2021

19 listopada w naszej szkole odbył się Świętokrzyski Turniej Hokeja Halowego Olimpiad Specjalnych. Już po raz kolejny Szkolny Klub Wolontariatu „Watra” pomagał w organizacji tego przedsięwzięcia.

Mimo że dla naszego Klubu nie jest to nowe doświadczenie, to akurat dla tych wolontariuszy, którzy chętnie zgłosili się do tego projektu, było to nowe wyzwanie, z którym wspaniale sobie poradzili, niosąc pomoc tym, którzy tego potrzebowali, a także realizując konkretne zadania przydzielone im przez organizatorów.

Natomiast obserwując naszych wolontariuszy w akcji, można było zauważyć, ile radości i satysfakcji daje im to niesamowite doświadczenie.

• Karina Trzcina