Konkursy i Olimpiady

Młodość bez ryzyka
22-11-2021

22 listopada Rejonowy Oddział PCK w Jędrzejowie ogłosił wyniki konkursu na prezentację multimedialną pod hasłem Młodość bez ryzyka skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych naszego powiatu. Celem konkursu było propagowanie wiedzy dotyczącej zagrożeń i konsekwencji związanych z uzależnieniami, prezentowanie umiejętności multimedialnych młodzieży oraz rozbudzenie wyobraźni i twórczego myślenia uczniów. Wśród nagrodzonych prac na II miejscu znalazła się prezentacja przygotowana przez ucznia naszej szkoły Kamila Śmigiela z klasy 3I. Gratulujemy!

• Elżbieta Cichoń