Konkursy i Olimpiady

Konkurs Literacki "Mój lockdown"
30-11-2021

VIII edycja konkursu literackiego pn. "Żywot Człowieka Poćciwego" już za nami. Tematem przewodnim w tym roku był "Mój lockdown". Uczestnicy mieli za zadanie podzielić się refleksjami związanymi z okresem izolacji doświadczanymi w sytuacji pandemicznej. Organizatorami Konkursu byli: Fundacja Studio TM z Kielc, Ośrodek Teatralno Edukacyjny OTE im. Mikołaja Reja w Nagłowicach, Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Kielcach, Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Dziecka w Nagłowicach.

Prace rozpatrywano w dwóch kategoriach wiekowych - szkoły podstawowe i średnie. Jury brało pod uwagę walory literackie i językowe oraz pomysłowość i oryginalność utworów.

Cztery uczennice z naszej szkoły otrzymały Wyróżnienia.

Są to: Gabriela Czarnecka, Roksana Czarnecka, Wiktoria Michno z kl. 3be oraz Aleksandra Treter z kl. 3lo.

Gratulujemy!

• Izabela Fatyga-Lato