Szlachetna Paczka i Paczka dla Bohatera… finał już za nami
12-12-2021

Wolontariusze WATRA TEAM, jak każdego roku, zaangażowali się w dwie przedświąteczne akcje: Szlachetna Paczka oraz Paczka dla Bohatera. W szkole została ogłoszona zbiórka żywności z długim terminem przydatności oraz zbiórka środków czystości i higieny osobistej. Uczniowie chętnie i bardzo aktywnie wzięli udział w tej ważnej akcji, dzięki czemu zgromadziliśmy mnóstwo niezbędnych produktów dla najbardziej potrzebujących. Ponadto szkoła, jako instytucja publiczna, została darczyńcą dla jednej z rodzin Szlachetnej Paczki.

Podczas Weekendu Cudów, wolontariusze pomagali w rozwożeniu paczek do ponad 35 rodzin w rejonie Jędrzejowa i mimo że nie był to ich debiut, to emocje, których doświadczyli, były niesamowitym przeżyciem.

• Karina Trzcina