Srebro i brąz dla Konarskiego
17-01-2022

Konarski po raz kolejny znalazł się wśród najlepszych szkół w województwie i kraju w rankingu Perspektyw. Kapituła rankingu brała pod uwagę sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a w przypadków technikum również wyniki egzaminów zawodowych.

Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego zajęło 3 miejsce w województwie świętokrzyskim (113 w kraju), uzyskując SREBRNĄ TARCZĘ 2022.

II Liceum Ogólnokształcące natomiast zajęło 31 miejsce w województwie, uzyskując BRĄZOWĄ TARCZĘ 2022.

Gratulujemy Uczniom i Nauczycielom, a w przyszłym roku życzymy złota.

Zobacz Ranking techników »

Zobacz Ranking liceów »

• Wioletta Bugajska