"Konarski" dla Ukrainy
03-03-2022

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Konarski włączył się w akcję pomocy dla Ukrainy.

W dniach 28.02.2022-03.03.2022 w naszej szkole była prowadzona zbiórka na rzecz Ukraińców, którzy zmuszeni byli opuścić swoją Ojczyznę.

Nasi uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy, jak zawsze spisali się na medal. Dzięki wam w ciągu tych kilku dni gabinet Pani Pedagog zapełnił się w potrzebnymi darami, które dziś zostały przywiezione do stałego punktu zbiórki w ZS nr 2 w Jędrzejowie, gdzie zbiórkę prowadzi Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę!

• Miłosz Twardowski