Świętokrzyska Matura Próbna – marzec 2022
04-03-2022

Zespół Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego zgłosił swój udział w organizowanej przez „Echo Dnia”, Urząd Miasta w Kielcach, Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli 12 Świętokrzyskiej Maturze Próbnej.

W dniach 9, 10 i 11 marca uczniowie klas maturalnych będą zmagać się z arkuszami maturalnymi z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Łącznie w naszej szkole do tego egzaminu, który jest próbą generalną przed Maturą 2022, przystąpi 137 uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 1.

Za wszystkich oczywiście mocno trzymamy kciuki.

Każdego dnia zaraz po egzaminie próbnym arkusze i odpowiedzi znajdą się na portalu echodnia.eu.

• Elżbieta Grad