Wiosna w Konarskim
21-03-2022

Wiosna zawitała dziś do murów Konarskiego, a z nią #nobackpackday.

Nasi uczniowie jak zwykle wykazali się ogromną kreatywnością. Dzisiejszego dnia zamiast swojego codziennego zwykłego plecaka wielu uczniów przyniosło jego zamiennik, do którego włożyli książki, zeszyty i inne przybory szkolne. Na korytarzach mogliśmy zobaczyć garnki, walizki, kufry, wannę, lodówkę, klatkę, samochodziki, futerały na instrumenty, wózki sklepowe i wieeele, wiele innych...

Aby jeszcze bardziej poczuć klimat naszej zabawy, szkolny zespół muzyczny zadbał o to, aby piękne dźwięki rozbrzmiewały na każdej przerwie.

Wiosnę przywitaliśmy również na sportowo ponieważ odbył się Wiosenny Turniej Piłki Nożnej klas pierwszych.

• Miłosz Twardowski