"Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo" – doposażenie pracowni hotelarskiej
07-03-2022

Ze środków pozyskanych w projekcie „Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo” pracownia hotelarska została doposażona w specjalistyczny sprzęt obsługi gościa w restauracji i barze hotelowym. Zakupione zostały: mobilny bar wraz z akcesoriami barmańskimi, kostkarka do lodu, blender, szkliwo barmańskie i profesjonalny ekspres do kawy. Sprzęt jest wykorzystywany podczas kursów projektowych oraz w trakcie zajęć praktycznych uczniów technikum hotelarskiego.

• Marcin Białek