Projekty i programy

Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo – szkolenie wyjazdowe Hotel „Uroczysko Spa & Business” w Cedzynie
20-03-2022

Druga z sześciu ośmioosobowych grup uczniów klas hotelarskich biorących udział w projekcie „Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo” ukończyła dwudniowy kurs wyjazdowy w Hotelu „Uroczysko Spa & Business” w Cedzynie. Pan Waldemar Matwiejew prowadził zajęcia dla młodzieży z zakresu zadań recepcji, funkcjonowania spa & wellness, obsługi gościa w gastronomii i pracy w służbie pięter.

• Marcin Białek