Rekolekcje wielkopostne
22-03-2022

W dniach 21-22 marca 2022 r. odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie, które poprowadził ojciec Stefan Kawula z klasztoru Redemptorystów w Tuchowie.

Ojciec przypomniał społeczności uczniowskiej czym jest Eucharystia w życiu człowieka jak również postać Maryi, oraz potrzebę zawierzenia Jej życia przez codzienną modlitwę różańcową. Rekolekcjonista poruszył również kwestię wybaczania w naszym życiu.

Młodzież czynnie brała udział w Liturgii Mszy świętej przez czytania, psalmy czy też modlitwę wiernych.

Dziękuję za czynny udział w rekolekcjach.

• Agnieszka Bugajska