Dzień Sportu w Konarskim
16-09-2022

W dniu 16.09.22022 r w ramach "Dnia Sportu" odbył się turniej piłki nożnej klas pierwszych. Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły 1A,1L,1TI oraz drużyna składająca się zawodników z trzech klas 1THE ,B ,C. Otwarcia turnieju dokonała Pani Dyrektor Wioletta Bugajska. Mecze rozgrywane były na orliku szkolnym ZS nr1.

Składy poszczególnych zespołów:

1 TI - Wojciech Golda, Miłosz Blicharski, Kacper Tobiszewski, Bartosz Sęk, Koncewicz Kacper, Dawid Paliborek, Mikołaj Dębicki, Kacper Woźnica, Miłosz Łabędzki, Wiktor Zarzeczny, Kamil Stradomski.

1A - Dawid Maludziński, Krystian Kałka, Kosiak Tomasz, Schab Bartłomiej, Fiutek Wiktor, Mateusz Maluch, Jakub Wasik, Mateusz Dziób, Marcel Capiga.

1L - M. Musiał, M. Szczygieł, K. Jędrychowski, P. Biernat, B. Haniaczyk, M. Siewiorek, M. Domagała, M. Stepień, B. Patyna, O. Wójcik, J. Siwiec, O. Wąsowski, K. Kozłowski.

1THE,B,C - Łukasz Baran, Tomasz Malmur, Radosław Krzysztofik, Maciej Gocel, Piotr Sygut, Patryk Królikowski, Mateusz Cichy , Kuba Bartocha, Karol Lis, Jakub Kania, Dawid Grdulski, Rafał Frankowski.

Sędziowie: Muszyński Tobiasz, Mikołaj Grad, Szymon Grudzień, Marcel Matuszewski.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

Pierwsze miejsce - 1TL

Drugie miejsce - 1A

Trzecie miejsce - 1THE,B,C

Czwarte miejsce - 1TI

W przerwie pomiędzy meczami chłopców odbyły się zajęcia fitness. Poprowadziła je pani Ewelina Napora, instruktorka z zaprzyjaźnionego z naszą szkołą klubu XTREME Fitness w Jędrzejowie. Bardzo dziękujemy za super trening i poświęcony czas.

Turniej piłki nożnej rozpoczął nowy sportowy sezon w naszej szkole. Przebiegał w miłej i sportowej atmosferze.

Zakończenia turnieju i wręczenia pamiątkowych dyplomów dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Krystian Kałka.

Organizatorzy turnieju dziękują bardzo uczniom, którzy włączyli się w pomoc w przeprowadzeniu zawodów, a są to: Michał Chrzanowski, Kacper Sufin, Julia Smutek, Aleksandra Stępień.

• Marzena Magiera-Albin, Mirosław Szczygieł