Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego
05-10-2022

W dniu 05.10.2022r na obiektach sportowych w ZS nr 2 im. Stefana Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Pana Pawła Faryny.

W turnieju wzięły udział cztery zespoły:

• I LO im Mikołaja Reja w Jędrzejowie
  • ZS nr 1 w Jędrzejowie
  • ZS nr 2 w Jędrzejowie
  • Szkoła Awans w Jędrzejowie

Po zaciętej rywalizacji, a także po dużych emocjach zwyciężyła reprezentacja Naszej Szkoły.

Oto wyniki poszczególnych spotkań:

• ZS nr 1 vs ZS nr 2 - 1️:0️
  • ZS nr 2 vs I LO - 2️:0️
  • ZS nr 1 vs Awans - 6️:0️

Reprezentacja naszej szkoły: Dominik Pak, Szymon Równicki z klasy 4ek, Konrad Kuliński z klasy 4L, Patryk Smorąg, Bartłomiej Chróst z klasy 3HR, Patryk Nogaj, Maciej Schab z klasy 4A, Mikołaj Grad, Tobiasz Muszyński, Marcel Matuszewski z klasy 3A, Wiktor Szczygieł, Jan Kwapisz z klasy 2THL, Bartłomiej Kaczmarczyk, Oskar Raćkos z klasy 2A.

Opiekunem naszej reprezentacji był Pan Andrzej Fendrych.

• Andrzej Fendrych, Miłosz Twardowski

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Jędrzejowskiego - Fotogaleria