Turniej Tenisa Stołowego klas pierwszych
28-10-2022

W piątek 28 października odbył się w naszej szkole Turniej Tenisa Stołowego, w którym uczestniczyli uczniowie klas pierwszych. Do sportowej rywalizacji o tytuł najlepszego tenisisty i najlepszej tenisistki przystąpiło 45 zawodników: 16 dziewczyn i 29 chłopców, którzy rozegrali łącznie 68 pojedynków. Po zaciętej i wyrównanej walce, szczególnie w fazie finałowej, najlepszymi tenisistami szkoły okazali się: Kamila Fatyga i Marcin Kabza oboje z klasy 1 TL.

Kolejne miejsca zajęli: drugie - Patrycja Kosiak 1 LA i Piotr Sygut 1 THE, trzecie - Julia Jastrzębska 1 TL i Łukasz Baran 1 THE.

Mecze sędziowali: Klaudia Ciosek, Julia Król, Stanisław Wojtasik, Kamil Ćwiertnia, Wojciech Wrona, Patryk Smorąg. Zdjęcia i nagłośnienie zapewnili Kacper Ziętarski, Wiktor Płoszaj i Michał Chrzanowski.

Organizatorzy Turnieju: Elżbieta Cichoń i Andrzej Fendrych dziękują uczniom za pomoc w przeprowadzeniu zawodów oraz wszystkim biorącym w nich udział za wspólną sportową zabawę i rywalizację w duchu fair play.

• Elżbieta Cichoń

Turniej Tenisa Stołowego klas pierwszych - Fotogaleria