Szkolenie w Hotelu Uroczysko****
06-11-2022

Kolejna ośmioosobowa grupa uczniów technikum hotelarskiego biorąca udział w projekcie "Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo" uczestniczyła w szkoleniu wyjazdowym do hotelu "Uroczysko ****" w Cedzynie.

Zajęcia prowadził Pan Waldemar Matwiejew, który dzielił się z kursantami swoim bogatym doświadczeniem branżowym. Szkolenie podzielone było na cztery bloki i obejmowało zajęcia w: recepcji hotelowej, spa & wellness, restauracji i służbie pięter.

• Marcin Białek

Szkolenie w Hotelu Uroczysko**** - Fotogaleria