Zaduszki poetyckie w „Konarskim”
28-10-2022

Tak jak co roku nauczyciele i uczniowie spotkali się na Zaduszkach poetyckich, aby w przeddzień święta Wszystkich Świętych powspominać tych, którzy odeszli od nas zbyt wcześnie: Pana Profesora Andrzeja Rosołowskiego, Panią Profesor Jadwigę Hryniewiecką, Panią Profesor Krystynę Władykę, Pana Dyrektora Tadeusza Świerczyńskiego, Pana Profesora Waldemara Iwańskiego, Panią Profesor Sabinę Zielińską, Panią Monikę Latacz, Panią Profesor Małgorzatę Blicharską, Panią Elżbietę Kwapień oraz Pana Czesława Sulerza, a także uczniów naszej szkoły, których nie ma już między nami.

Program przygotowali uczniowie pod opieką pani Agnieszki Maciąg-Wojtanowskiej i Grzegorza Bełza: Dawid Pilarz, Natalia Bednarska, Natalia Wypych, Oliwia Wasik, Natalia Kowal, Milena Lewandowska, Gabrysia Michno, Iga Hola, Roksana Walczyńska, Paulina Mazur, Dawid Ponicki.

Obsługa techniczna: Przemysław Szwedo, Michał Kitliński, Hubert Bielecki

Dekoracje: Oliwia Wasik, Magda Pawelec, Natalia Wypych, Aleksandra Rola, Alicja Beszterecha, Milena Gębka

Obsługa fotograficzna: Dawid Wojewoda

W ramach akcji „Szkoła pamięta" Samorząd Uczniowski wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Wojtasik odwiedzili jędrzejowskie cmentarze i zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska

Zaduszki poetyckie w „Konarskim” - Fotogaleria