Konkursy i Olimpiady

XIV Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
10-11-2022

21 października 2022 r. pięcioro uczniów z czwartej klasy technikum logistycznego wzięło udział w etapie szkolnym XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Celem olimpiady jest przede wszystkim zainteresowanie uczniów tematyką logistyczną i spedycyjną oraz wsparcie dydaktyki formami rywalizacji i rankingu wiedzy.

Z 5000 uczniów z całej Polski awans do etapu okręgowego uzyskało jedynie 13%, a wśród nich Marta Adamska i Kacper Kowalski z klasy 4lo zdobywając wymaganą liczbę punktów.

Etap drugi - okręgowy odbędzie się 9 grudnia 2022 r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

• Bartosz Grudzień