Kibicujemy drużynie Mistrza Polski
15-11-2022

15 listopada późnym popołudniem młodzież naszej szkoły udała się wraz z opiekunami do Hali Legionów w Kielcach, aby kibicować jednemu z najlepszych zespołów piłki ręcznej w Europie – drużynie Łomża Industria Kielce.

Mecz z Azotami Puławy był bardzo interesujący i dostarczył nam wielu sportowych emocji.Widzieliśmy akcje i zagrania piłkarzy ręcznych na najwyższym światowym poziomie. Po obejrzeniu spotkania uczniowie byli pod wrażeniem umiejętności technicznych zawodników dostrzegając ogrom pracy, jaki należy wykonać, aby osiągnąć tak wysoki poziom sportowy.

• Elżbieta Cichoń

Kibicujemy drużynie Mistrza Polski - Fotogaleria