Sport

21-11-2022

W dniu 21-11-2022 odbył się międzyszkolny Turniej w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Starosty Jędrzejowskiego. Turniej, którego organizatorem był Zespół Szkół Nr 2 w Jędrzejowie im. Stefana Grota Roweckiego, uroczyście otworzył Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna oraz Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 w Jędrzejowie Pan Paweł Kowalski.

Do zawodów przystąpiło sześć szkół:

1. ZS Nr 2 w Jędrzejowie
  2. ZS Nr 1 w Jędrzejowie
  3. I LO w Jędrzejowie
  4. ZS w Sędziszowie
  5. ZS CKR w Krzelowie
  6. Awans w Jędrzejowie

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kacper Gładysz 4EK, Piotr Czuba 4EK, Kacper Kowalski 4LO, Wiktor Karwat 4LO, Maciej Bukowski 4LO, Maciej Szczygieł 1TL, Patryk Smorąg 4HR, Mateusz Pańtak 4HR, Sebastian Olesiński 3A, Mateusz Jaszczyk 3HE.

Ich opiekunem był Robert Wójcik nauczyciel Wychowania Fizycznego.

W Turnieju udział wzięło 65 zawodników. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został uczeń ZS Nr 1 w Jędrzejowie Piotr Czuba, który otrzymał pamiątkowy Puchar wręczony przez Starostę Jędrzejowskiego Pawła Farynę.

Klasyfikacja indywidualna przedstawiała się następująco:

• 1 miejsce - Piotr Czuba ZS Nr 1
  • 2 miejsce Daniel - Dąbrowski ZS Nr 2
  • 3 miejsce Bartosz - Sadowski ZS Nr 2

Klasyfikacja drużynowa:

• 1 miejsce - ZS Nr 2 w Jędrzejowie
  • 2 miejsce - ZS Nr 1 w Jędrzejowie
  • 3 miejsce - I LO w Jędrzejowie

Zawody odbyły się w miłej i sportowej atmosferze a przerwy między rundami wypełnione były akcentem muzycznym.

Turniej zakończył się wręczeniem pamiątkowych pucharów i dyplomów przez Starostę Jędrzejowskiego Pawła Farynę oraz Dyrektora ZS Nr 2 w Jędrzejowie Pana Pawła Kowalskiego.

• Robert Wójcik

Turniej w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny - Fotogaleria