Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych
29-11-2022

29.11.2022r. w naszej szkole odbył się szkolny turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych klas drugich i trzecich. Wymogiem regulaminowym był skład drużyny, a mianowicie musiała w składzie mieć 3 dziewczyny i 3 chłopaków. Turniej otworzyła pani dyrektor Małgorzata Wojtasik.

Udział w zawodach potwierdziło 8 klas: 2LC, 2THL,2ER, 2Ti, 2LB, 2A, 3HE, 3A.

Mecze rozgrywane były w dwóch grupach:

I grupa:

1. 2LC
  2. 2THL
  3. 2ER
  4. 2Ti

II grupa:

1. 2LB
  2. 2A
  3. 3HE
  4. 3A

Po rozegraniu 12 meczów, przeszliśmy do kolejnej fazy turnieju. Do gry w finale przeszły cztery drużyny: 2ER, 2A, 3A, 2THL.

O 3 miejsce mecz rozegrały zespoły: 2ER – 2A.

2ER - 2A, 14 : 25

O 1 miejsce grały zespoły: 2THL – 3A.

2THL – 3A, 22:25

Klasyfikacja końcowa turnieju:

• I miejsce klasa 3A
  • II miejsce klasa 2THL
  • III miejsce klasa 2A
  • IV miejsce klasa 2ER

Turniej przebiegał w miłej atmosferze imprezy sportowej, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej, która dopingowała swoje klasy i nie tylko.

Organizatorzy Turnieju dziękują uczniom, którzy pomagali w przeprowadzeniu zawodów: Krystianowi Łęckiemu, Marcelowi Matuszewskiemu, Patrykowi Smorągowi, Karolinie Kosowskiej i Marcelinie Chełmińskiej.

Pani dyrektor Małgorzata Wojtasik oficjalnie zakończyła Turniej dziękując uczniom za zaangażowanie i sportową zabawę wręczają zwycięskim drużynom pamiątkowe dyplomy.

• Marzena Magiera-Albin, Robert Wójcik

Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych - Fotogaleria