Konkursy i Olimpiady

„Nie daj szansy AIDS”
28-11-2022

28 listopada Rejonowy Oddział PCK w Jędrzejowie ogłosił wyniki corocznego konkursu na prezentację multimedialną pod hasłem „Nie daj szansy AIDS” skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych naszego powiatu. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy dotyczącej zagrożeń i konsekwencji związanych z uzależnieniami, prezentowanie umiejętności multimedialnych oraz rozbudzenie wyobraźni i twórczego myślenia uczniów. W tym roku wśród nagrodzonych prac na III miejscu znalazła się prezentacja przygotowana przez uczennicę naszej szkoły Paulinę Łataś z klasy 1LA.

• Elżbieta Cichoń