Projekty i programy

"Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo" – zajęcia z języka angielskiego branżowego
03-12-2022

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa wzięli udział w 20-godzinnym kursie języka angielskiego branżowego. Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Szkoły w Jędrzejowie kształcą zawodowo”. Kursanci systematycznie uczęszczali na zajęcia, gdzie kształcili swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim w zakresie m.in. obsługi gościa hotelowego, obsługi pokojowej, reagowania na prośby gości hotelowych.

Kursanci na zajęciach z języka angielskiego

• Tomasz Chruściel