Konferencja: "Z przedsiębiorcą na Ty"
25-01-2023

25.01.2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kultury w Kielcach odbyła się konferencja “Z przedsiębiorcą na Ty”.

Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego, którego radnym od czerwca ubiegłego roku jest nasz uczeń - Miłosz Twardowski z klasy 4I. Pełni on w młodzieżowym sejmiku funkcję przewodniczącego Komisji Aktywizacji Młodzieży.

Naszą szkołę w konferencji reprezentowali również uczniowie:

• - Olivier Gołąb z klasy 1LB
  • - Aleksandra Gredka z klasy 2LA
  • - Dominik Stasiek z klasy 2Ti
  • - Tobiasz Muszyński z klasy 3A

Zdjęcie uczestników konferencji

W wydarzeniu udział wzięło ponad 100 uczniów z całego województwa. Młodzież wraz z ekspertami ds. biznesu, przedstawicielami firm oraz instytucji, dyskutowali o swoich możliwościach rozwijania ścieżki kariery, uczyli się jak przygotowywać biznesplan, brali udział w prelekcji na temat przedsiębiorczości.

• Miłosz Twardowski

Konferencja: "Z przedsiębiorcą na Ty" - Fotogaleria